Trener BiznesuDlaczego mój termin szkolenia się nie wyświetla?

Dlaczego mój termin szkolenia się nie wyświetla?


Portret użytkownika Gość

WprowadziłGość- Dodano21 wrzesień 2011

Treść pytania: 

Wprowadziłam szkolenie, wprowadziłam termin. Szkolenie wyświetla się w naszym profilu, natomiast nie wyświetla się na liście szkoleń otwartych (z terminami). O co chodzi?

Odpowiedzi:

Portret użytkownika Redakcja Trenera BIZNESU

Powody dla których może nie wyświetlać się termin szkolenia

WprowadziłRedakcja Trenera BIZNESU- Dodano21 wrzesień 2011

Każdy termin szkolenia posiada zestaw pól obowiązkowych niezbędnych do wypełnienia oraz opcjonalnych. Ponieważ wszystkich partycypantów społeczności Trenera BIZNESU traktujemy jednakowo, od wszystkich wymagamy wypełniania pól obowiązkowych oraz przestrzegania wskazówek ich wypełniania.
Jeśli któreś z pól nie zostanie wypełnione w sposób prawidłowy osoba moderująca wpis wprowadza tzw. komentarz moderatora, w którym zwraca uwagę na pola wymagające poprawy. Zalogowane firmny szkoleniowey mają dostęp do raportu o wpisach wymagających poprawek w swoim menu (tu odnośnik dla zalogowanych firm). Po poprawie usterek wpis zostanie emitowany. Prosimy pamiętać o zaznaczeniu pola "Wpis został zmodyfikowany pod kątem uwag moderatora". Tylko w ten sposób będziemy wiedzieć o Państwa aktualizacjach.
W związku z rozwojem serwisu przez krótki okres otrzymywaliśmy informację, że części z Państwa pojawiały się opcje "Wybierz z wprowadzonych przeze mnie trenerów". Ta opcja będzie dostępna tylko dla firm, które zechcą swój profil promować abonamentowo, przy czym na chwilę obecną nie jest dostępna.
Uprzejmie prosimy zweryfikować własne wpisy pod kątem uwag moderatorów.