Trener BiznesuPolityka prywatności

Polityka prywatności


Przeglądanie treści serwisu Trener BIZNESU jest możliwe bez konieczności rejestrowania się.

Jeśli użytkownik serwisu będzie chciał posiadać szczególne uprawnienia do niektórych funkcjonalności serwisu, umożliwiające mu np. publikowanie własnych komentarzy, udział w dyskusjach na forum - będzie to poprzedzone koniecznością wypełnienia wniosku rejestracyjnego.

Wymagamy posługiwania się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem w przypadku dostępu do niektórych funkcjonalności. Będzie nam niezwykle miło, jeśli imię i nazwisko pojawi się w nazwie wyświetlanej w serwisie. Pola „Imię” i „Nazwisko” w profilu służą jedynie Redakcji i nie są udostępniane o ile użytkownik serwisu nie wyrazi na to zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do zablokowania lub usunięcia profilu, jeśli poweźmiemy uzasadnione podejrznie, że imię i nazwisko podane podczas rejestracji są fikcyjne lub służą celom godzącym w dobry obyczaj.

Decydując się na korzystanie z serwisu informujemy, że serwis przechowuje w celach identyfikacyjnych dane osobowe użytkowników. Niektóre treści i funkcjonalności serwisu są dostępne jedynie po zalogowaniu. W przypadku tworzenia lub współtworzenia treści może być wymagane oświadczenie dotyczące autorstwa lub posiadania praw do publikowania treści.

Przeglądanie serwisu jest wspomagane przez pliki cookies, na które można, ale nie trzeba wyrażać zgody. Przejrzyj pliki pomoc Twojej przeglądarki, aby poznać szczegóły zarządzania plikami cookies.