Trener BiznesuFAQ - najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania


FAQ (z ang. frequently asked questions - często zadawane pytania) to zbiór wielu pytań i odpowiedzi, które związane są z naszym serwisem. W celach porządkowych pytania podlegają moderacji i ewentualnej kategoryzacji. Każdy napotykający na problem w serwisie może zadać pytanie klikając w ten odnośnik. Kliknij w tytuł interesującego pytania, żeby dotrzeć do odpowiedzi.

Pytania techniczne

Witam.
W tym tygodniu dodałam na Waszym portalu ogłoszenie o naszym seminarium "Zarządzanie ryzykiem w projektach - gra symulacyjna", które odbędzie się 20 kwietnia 2013r. Po jakim czasie i co jeszcze muszę zrobić aby było ono widoczne na portalu?
Pozdrawiam

Po kliknięciu w obrazek lub link nie generuje się formularz, który należy przesłać faksem. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Wprowadziłam szkolenie, wprowadziłam termin. Szkolenie wyświetla się w naszym profilu, natomiast nie wyświetla się na liście szkoleń otwartych (z terminami). O co chodzi?

Pytania ogólne

W warunkach gdzieś macie państwo wymóg, żeby wysyłąć faks w celu aktywacji konta. Dlaczego w dzisiejszych czasach, gdzie wszystko załatwia się przez telefon, sms itp. wymagacie wysłania faksu? Jaki to ma cel i sens?

Mam takie proste pytanie - dlaczego losujecie państwo wejściówki za które trzeba płacić? Nie można losować takich całkiem gratisowych? Czasami załapywałam się na szkolenia całkowicie za darmo, więc nie rozumiem gdzie tu bajer.