Trener BiznesuReklama w serwisie

Reklama w serwisie


W serwisie Trener BIZNESU przewidzieliśmy kilka miejsc przeznaczonych na reklamę wizerunkową. Jeśli są Państwo zainteresowani reklamą zachęcamy do kontaktu z nami na adres reklama()trenerbiznesu.pl lub skorzystanie z formularza internetowego.

Obsługiwane formaty

W wyznaczonych miejscach standardowo osadzamy:

  • reklamy animowane flash,
  • reklamy animowane gif,
  • reklamy statyczne w formie obrazu.

Żadna z reklam wielkością nie powinna przekraczać 50 kB. Redakcja Trenera BIZNESU ma prawo do odrzucenia emisji reklamy bez podania przyczyny. Reklama może prowadzić wyłącznie do jednego URL.

Uwagi dotyczące reklam animowanych

Formaty animowane powinny być zapętlone (loop), czas trwania jednej pętli nie powinien przekraczać 30s. Kreacja powinna przekierowywać wyłącznie do jednego adresu URL przez cały czas jej trwania. Animacja w formacie flash nie może zmieniać dzierżawionego kształu, nie może również uszkadzać układu całej strony poprzez uruchamianie dodatkowych okien.

Zamawiający jest zobowiązany dostarczyć kreację oraz URL, który ma zostać otwarty po naciśnięciu w reklamę. Reklama będzie rotować z innymi reklamami, przy czym liczba kreacji nie będzie przekraczała 10 w każdym miejscu emisji.

Boks 160x160 (lewy i prawy)

Powierzchnia reklamowa dostępna po lewej i prawej stronie tuż pod nagłówkiem.

Baner główny 750x100

Doskonałe miejsce na intensywne akcje reklamowe. Wiele możliwości kreacyjnych i świetny sposób dotarcia do gości i użytkowników Trenera BIZNESU.

Promocja szkoleń

Dla firm szkoleniowych planujących kampanie rekrutacyjne dla szkoleń otwartych przygotowaliśmy specjalną możliwość ich dodatkowego promowania w atrakcyjnej cenie. Szczegóły dostępne są tutaj, a rezerwacje tutaj. Jak wyglądają promowane terminy? Kliknij w szkolenia otwarte.

AdTaily

Zewnętrzny system reklamy. Szczegóły dostarczania i ceny znajdą Państwo na www.adtaily.pl.

Cennik reklamPobież cennik reklam Trenera BIZNESU w *.pdf

Cennik reklam dostępny jest do pobrania tutaj.

Zamówienie elektroniczne, które posłuży nam do stworzenia oferty dostępny jest po kliknięciu we wniosek.

Statystyki

W decyzji o zamieszczeniu reklamy w serwisie może pomóc analiza naszych statystyk. Realizujemy je m.in. za pomocą Google Analitics™.

Inne możliwości obecności wizerunkowej

W ramach serwisu Trener BIZNESU możliwe jest objęcie patronatu nad wybranym działem. Patronat jest widoczny poprzez zamieszczenie indywidualnie ustalanej treści lub kreacji w nagłówku. Wiąże się to z podpisaniem odpowiedniej umowy, w której na zasadzie wzajemności (barter) dostarczając treść w zamian otrzymują Państwo możliwość ekspozycji własnej reklamy z aktywnym odnośnikiem do serwisu. Patronat może być wyłączny lub niewyłączny. Ilość dostarczanej treści determinuje prawdopodobieństwo prezentacji reklamy wizerunkowej. Dodatkowo każda dostarczana treść jest oznaczana w nagłówku i stopce.

W związku z umownym charakterem takiej współpracy nie jest odgórnie precyzowany jej zakres ani nie jest odgórnie przewidziana wartość takiego świadczenia bez uprzedniego uściślenia zasięgu współpracy. Z uwagi na długofalowy charakter projektu Redakcja daje pierwszeństwo instytucjom i firmom zainteresowanym dłuższą współpracą.

Czy to wszystko?

Ciągle pracujemy nad przyjaznymi formami współdziałania biznesowego. Unikamy rozwiązań, których sami nie lubimy - inwazyjnych okien przesłaniających treść, projektowanych celowo w taki sposób, aby ich zamknięcie było uciążliwe. Zawsze możemy przedyskutować formę obecności wizerunkowej, nawet jeśli nie jest ona wymieniona w oficjalnym cenniku reklamowym i systemem zamówień.

Model CPM

Reklamy preferujemy rozliczać w modelu CPM (1000 emisji), choć nie zamkamy drogi do negocjacji innych systemów rozliczania dzierżawy powierzchni reklamowej serwisu.